Products – Tesla HyperLight Eyewear pl

Online Store

There are some things money can't buy.

Sale!

Tesla, THE-0502BN, brązowe MRBU

Dzięki kolorowym i elastycznym ramkom zaprojektowanym z myślą o komforcie i stylu możesz teraz zaoferować dzieciom wyjątkową technologię Hyperlight! Ramki występują w następujących kolorach: czerwony, niebieski, czarny, turkusowy i fioletowy.

THE Kids to linia okularów odpowiednia dla każdego dziecka, nawet najmłodszego fana cyfrowych rozrywek. Dzisiaj dzieci są bardziej niż kiedykolwiek przywiązane do swoich elektronicznych urządzeń. Niestety ciągłe narażenie na szkodliwe sztuczne światło emitowane przez ekrany tych produktów ma szereg negatywnych skutków ubocznych dla oczu, wzroku, funkcji fizycznych i poznawczych dziecka.
Badanie Common Sense Media z 2017 r. ujawnia, że ​​wśród dzieci w wieku 8 lat i młodszych:
– 42% posiada własny tablet,
– 98% w domu ma dostęp do telewizora i urzadzeń mobilnych,
– 49% ogląda telewizję lub gra w gry wideo na godzinę przed snem,
– wszyscy spędzają średnio 2 godziny i 19 minut dziennie przed ekranem.

Technologia Tesla Hyperlight Eyewear zapewnia dzieciom bezpieczeństwo przez 80% ich życia, które spędzają narażone na działanie jakiejś formy sztucznego światła.

Dzieci chętnie korzystają z elektronicznych gadżetów, aplikacji edukacyjnych i pobudzającego kreatywność oprogramowania. Dzięki okularom Tesla czas spędzony przed ekranem będzie dla dzieci bezpieczny bez negatywnych, długoterminowych skutków dla ich zdrowia.

Zachęcamy każdego rodzica do inwestowania w przyszłość swoich dzieci, zapewniając im odpowiednią ochronę już teraz. Świat dopiero się dowie, jak bardzo szkodliwe jest takie nadmierne narażenie na sztuczne, szkodliwe światło od tak młodego wieku.

Okulary dla dzieci THE Kids to rozwiązanie bez kompromisów.

SHOP NOW